Пивоварня "Соколівське"
Соколівське Пшеничне Hefeweizen
Соколівське Пшеничне Hefeweizen
  • 75.00₴

  • з ПДВ: 75.00₴

Доступні опції

Соколівське Пшеничне HEFEWEIZEN – це німецький світлий ель. Хефевайцен (нім. Hefeweizen, «дріжджове пшеничне») містить зернову і дріжджову суспензію, тому залишається мутним. Має фруктово-квіткові тони з домінуючими «хлібними» особливостями. Соколівське Пшеничне готують з суміші ячмінного та пшеничного солоду., кількових сортів хмелю та дріжджів верхового бродіння. Фруктово-квітковий смак обумовлений значним складом ефірів, які виникають за рахунок високої температури бродіння.

Пшеничний ель вважається типовим літнім пивом. Його п’ють охолодженим, але не дуже холодним (8-10 °C). Цей сорт пива може бути вельми вимогливим до вибору посуду. Традиційно пшеничне пиво п’ють з особливих високих, струнких стаканів. Форма стакану так вибрана, щоб бульбашки вуглекислого газу повільно підіймалися по напою. Соколівське Пшеничне HEFEWEIZEN прекрасно поєднується з овочами на грилі, розсільними сирами, рибою і морепродуктами.

Відмінна комбінація створюється з пива та закусок у вигляді кілець кальмарів, курячих крилець і в’яленого м’яса. Це універсальне рішення, яке можна смакувати з піцою, грінками або фастфудом. Яке б поєднання ви не обрали, багата комбінація смакових якостей гарантована!

Технічні показники
Алкоголь:4,5 %
Колір:6 SRM
Початкова щільність:12 %
Хмільова гіркота:13 IBUs

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

пшеничне