Пивоварня "Соколівське"

Легенда "Соколівського"


«Соколівське» - пиво, історія і якість якого заслуговують на повагу. 

   

Відомий ще у II тис. до н. е. рецепт дивовижного за своїми властивостями напою, довго мандрував світом з пивоварні до пивоварні, змінюючись, вдосконалюючись, отримуючи різні імена. І сьогодні, гармонійно поєднавши усі найкращі традиції приготування, цей напій втілився у неповторну смакову композицію «Соколівського».

Його приватна пивоварня «Соколівське», розташована в історично прославленому місті Вознесенську, історія якого розпочалася ще в першій половині минулого тисячоліття. У XV сторіччі на горі біля впадіння річки Мертвовод у Південний Буг стояла татарська фортеця Чичаклей. Литовський князь Вітовт зруйнував її і побудував на її місці замок Соколець. Потім він перейшов до Польщі. Пізніше фортеця успішно була взята запорозькими козаками. Запорозьке місто Соколи (Соколов, Соколів) входило до Бугогардівської паланки. Наприкінці XVIII сторіччя Соколи стали адміністративним центром Бугогардівської паланки. Запорожці мали тут переправу через Південний Буг, що називалася Соколиною.

Місто Вознесенськ було засноване біля Соколова в 1795 р., як центр Вознесенського намісництва і названо на честь церковного свята — Вознесіння Господнього. На честь старовинної назви міста і було назване наше пиво. Пиво «Соколівське» почали виробляти з 2003 року. З тих пір воно радує нас справжнім смаком.

Головний принцип – обов’язкова перевага якості над кількістю. А тому дотримання німецького закону «Про чистоту пива» - головний аспект під час приготування нею свого улюбленого напою - пива для людей. Класичний натуральний метод виготовлення пива - солод, хміль, дріжджі - у новому поєднанні, без додавання консервантів, стабілізаторів та емульгаторів, створений на основі кришталево чистих вод підземного вознесенського озера, сьогодні радує Україну своїм прохолодним і водночас зігріваючим дружні душі смаком «Соколівського» ®. 

Технології: Метод пивоваріння - класичний настійний спосіб.

Інгредієнти: солод, хміль, дріжджі, вода (Вознесенське підземне озеро).  

У виробництві пива «Соколівське»® не використовуються консерванти, стабілізатори, емульгатори.