Пивоварня "Соколівське"
Соколівське Gipanis IPA
Соколівське Gipanis IPA
  • 91.00₴

  • з ПДВ: 91.00₴

Доступні опції

Соколівське GІРАNIS - Індійський Пейл-ель (англ. India Pale Ale, в перекладі з англ. - «індійський блідий ель», скор. IPA) - сильно охмелений різновид Пейл-елю. Хміль надає пиву багатий аромат і приємну гіркоту. Це найбільш затребуваний стиль крафтового пива в США і Великобританії.

Назва пива відображає не країну походження, а країну призначення. India Pale Ale був створений в XIX столітті в Англії і призначався для експорту в Індію. На це вплинула сукупність чинників. По-перше, через велику міцність і високий вміст хмелю він мав менше шансів зіпсуватися в дорозі . По-друге, гіркуватий смак з фруктовими нотами був дуже затребуваний в кліматичних умовах колонії. Він освіжав і тамував спрагу краще, ніж насичені і солодкі портер. До таких належить новий сорт пива - Соколівське GІРАNIS! Він відрізняється вираженою, але м'якою хмелевою гіркотою.

На тлі хмільної гіркоти відчувається легка солодова солодкість, в після смаку помітні фруктовіта цитрусові ноти. У смаку і ароматі відчувається ананас, персик, хвоя, манго, диня та цитрусові. Характерно для напою доволі високий вміст алкоголю - до 7,0%. Має насичений золотисто-мідний колір. При виготовленні Соколівське GІРАNIS використовуються європейські та американські різновиди хмелю: Chinook, Cascade, Magnum. Для них характерна більш інтенсивна гіркота і виражений аромат, яскраві ноти цитрусів: лимона, лайма, грейпфрута. 

Технічні показники
Алкоголь:7 %
Колір:11 SRM
Початкова щільність:14,5 %
Хмільова гіркота:42 IBUs

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари